Co ještě?

27. ledna 2017 v 14:58 | TM |  O blogu
Rád bych ještě přispěl s tím, co by se mi na blogu líbilo. Sem tam mě políbí nějaký dobrý nápad na (alespoň pro mě) vtipný obrázek. Když už si s tím dám tu práci, uznejte, nenechám to ležet v šuplíku. Nemusí vás to bavit a třeba vám to nemusí vůbec přijít vtipné. I kdyby to ale jen jednoho člověka na celičkém světě rozesmálo, tak mi to stačí. Smích prý prodlužuje život. Ale zas jsou tu další faktory, které ho zkracují, zejména oblíbené neřesti jako alkohol a stres. Tak to musíme nějak vyrovnávat. Tyhle malůvky sjednotím v jedné rubrice. V jiné bych přihodil pár svých myšlenek, jak jsem již avizoval v úvodním slovu. Pokud vám u některého článku přijde, že se vás snažím poučovat nebo snad, nedejbože, vzdělávat, tak nezoufejte. Něco se dozvědět není na škodu. Budu-li úspěšný, to, co vám sdělím, nebude nuda.
Dnes už tolik ne, ale dřív jsem s oblibou veršoval. Třeba: "Rým k rýmu - máš rýmu?" Tak tomu se říká poezie na vrcholné úrovni. Cimrmanův dokonalý rým. Něco málo sem taky pošlu. Jedná se především o starší výtvory, které mě přenesly z puberťáka do adolescentního věku, takže někdy je to fakt velmi kvalitní. Spíš než o básničky jde ale většinou o texty písní. Nikdo k nim ale nikdy nesložil hudbu. Mám absolutní hluch a na hudební nástroje se mi daří hrát asi tak, jako ryba umí zvednout palec v Like.

Námět pro čtenáře do budoucna?

Vezmi si můj text. Slož k němu hudbu. Zahraj a zazpívej a zveřejni třeba na YouTube. Ať to má grády!

Až to nějak půjde, asi bych mohl udělat support stránku na facebooku. Nezlobil bych se, kdyby můj blog četlo víc lidí než jen moje žena. Odkaz na Twitter tu najdete také, ale tam je u mě zatím mrtvo. Časem to rozjedu! Všechno v klidu. Není kam spěchat. Další fleky, kaňky a ďubky přidám postupně!

P. S. Pokud pod příspěvkem najdete "SHIT", není to nadávka ani vulgarismus. Jedná se o novou českou zkratku - víte jak, doba je rychlá, rozepisovat nikoho nic nebaví. A sdílí se kde co. Tedy:

Sdílej Hned Internetový Text.

Může být doplněno o "ON IT":

Sdílej Hned Internetový Text, Opravdu Nečekej, Inteligentní Tvore!SHIT ON IT!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama