Perverzeman odhalen!

5. dubna 2017 v 9:37 | TM |  Obrazem i slovem
Po Zemi se pohybuje spousta superhrdinů, ať už z tohoto či jiného světa, a každý máme svého oblíbeného. Pro někoho je to Spiderman, Ironman či Batman. Nabízí se také Superman nebo třeba ombudsman. Co člověk, to jiný hrdina. A co takový Perverzeman? Dlouho pracoval skrytý pod rouškou tajné identity. Nyní se projevil. Je to klaďas nebo záporák?


Superhrdinové zpravidla oddělují své civilní životy od těch chvil, kdy zachraňují svět. Perverzeman to dělal několik let také a opravdu mistrovským způsobem. Ačkoliv byl pořád všem na očích a v posledních letech dokonce komunikoval s dolními deseti miliony z pozice nejvyššího státníka, nikdo neměl ani tušení o jeho schopnostech. Zvolil zcela opačnou taktiku, než jen chudě zapadnout mezi šeď každodenního života. Šel cestou exhibicionismu a medializace a byl to geniální tah. Nikdo jej nepodezříval. Až do tohoto týdne. Do světa se dostala informace o jeho zvrácených praktikách, kterými ochraňuje své ovečky a ovčáčky. Stejně jako Batman promítá své logo nad věže Gotham City, Perverzeman také promítal. Sám, v ústraní a klidu na zámku v Lánech. Kdo by taky chtěl být v takové situaci rušen? A pak ho načapali! Jako když máma objeví zalepený časopis Maxim pod postelí dvanáctiletého syna. "To se mi někdo naboural do počítače! Hackerský útok!" argumentoval Perverzeman. Přivolaní policisté se jali vyšetřovat tento nestoudný čin. Výsledek? Žádné útoky, dětskou pornografii promítal Perverzeman dobrovolně. Člověk bez superschopností se jen musí zamyslet nad tím, jakéže stránky na internetu je nutno navštívit, aby se vůbec dalo jen prokliknout na tyto perverzní weby spravované a navštěvované lidskou lůzou. A co by to bylo za superhrdinu, kdyby se o něm nereferovalo v celostátních médiích? Za cenu zvýšené popularity se novinářům ještě osobně pochlubil o svém hrdinském skutku. Zprávy se chytli i zahraniční žurnalisté. Opravdu nechutné. Každý superhrdina má slabou stránku. Perverzeman nedokáže držet jazyk za zuby. Najednou veřejnost prozřela. My, dolních deset milionů, lámeme si hlavu, není-li to nakonec zloduch a nevyužívá-li nás jen ke svým zvráceným plánům na ovládnutí světa. Měli jsme být obezřetnější již dříve. Několik náznaků bylo. Například Perverzemanovo vyjádření k zákonu o ochraně přírody a krajiny v podobě, kterou zaznamenal redaktor iDnes:
"Člen klubu TOP 09 a Starostů František Vácha vyčetl při předchozím projednávání zákona prezidentovi "uslintané úchylnosti". A to kvůli tomu, že Zeman mluvil o dívkách, které bránily dřevorubcům v pokácení stromů na Šumavě tím, že se připoutaly ke stromům, a vyjádřil lítost nad tím, že je dřevorubci nepřeřízli. Pak dodal, že tím samozřejmě myslel stromy."
Nebo podezřelá láska k poskoku Jiříkovi. Ten by se zaprodal čertu, jen aby našel onen památný článek Ferdinanda Peroutky, u kterého se kdysi Perverzeman ukojil, a nyní by chtěl opět. Peroutka v tomto textu údajně nazval Hitlera džentlmenem. Dokud se rozjuchaný Jiřík neupíše peklu, asi se pravdu nedozvíme. Můžeme se jen domnívat, jestli článek existuje, a jak to doopravdy bylo. Jisté je, že Perverzeman nám nedá ještě nějaký ten pátek spát…Zdroj citace v příspěvku, dostupné dne 5. 4. 2017: http://zpravy.idnes.cz/hlasovani-o-zemanovu-vetu-k-zakonu-o-narodnich-parcich-p1a-/domaci.aspx?c=A170404_112655_domaci_kop


.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama