Kampaně uplynulého týdne

26. ledna 2018 v 13:48 | TM |  Jedním okem


Domácí scéna rozehrála velkou hru na motivy dobytí tajemného hradu v Hradčanech. Téma prezidentských voleb rezonuje ve společnosti, každý o tom mluví. Nejen u nás, ale i ve světě se však za posledních sedm dnů stala spousta událostí. To, o čem média nepíší, respektive píší, ale vyvarují se jádra pudla, se stalo motivem pro další článek iBlobu. Pokud si myslíte, že veškeré dění kolem nás nevychází z účelných kampaní, pojďte prozkoumat následující řádky.Na Nově doběhla filmová sága příběhů Harryho Pottera. Dopadlo to dobře, jen Harry v této účelné kampani proti relikviím smrti zahodil kámen vzkříšení, zlomil bezovou hůlku a neviditelný plášť si uzurpoval pro sebe.

Co řekl Zeman v pondělí na v kampani nestranné TV Barrandov během reklamní pauzy Soukupovi:
"Víte, jaký význam má v italštině slovo pasivita?"
"No, pass je italsky povolení a vita znamená život. Bude to asi nějaká otázka k zamyšlení, na hraně filozofie a etiky, něco jako povolení k životu?"
"Kunda."

Británií otřásá skandál, kdy se bohatí podnikatelé zúčastnili charitativní akce, na které hostesky obsluhovaly v těsných šatech s nařízeným černým spodním prádlem za odměnu téměř 5000 Kč za směnu. Mezi hostesky se dostaly i novinářky, aby zjistily, co se na uzavřené akci bude dít. Lascivní poplácávání, neslušné návrhy a prý i jeden penis byl viděn venku. Jasná kampaň aktivistek z MeToo, snad aby si už na ně taky někdo konečně sáhnul.

Za diskvalifikací Ruska z nadcházející olympiády stojí kampaň firmy Nike. Ta totiž nemohla přijít na to, jak graficky na dresy hokejistů Sborné umístit podobu V. Putina, aby jej hráči neměli na zadku a aby nevypadal jak podezíravá želva pátrající po poslední hlávce zelí.

Ještě jednou olympijské hry. Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se chce oženit se svou korejskou přítelkyní. Pochybuje někdo o kontextu této zprávy dva týdny před vypuknutím her v Pchjongčchangu? Bundesrepublik Kampagne!

Praha uzavřela Libeňský most tramvajím a vozidlům. Z Libně do Holešovic se tak ve spěchu dostanete jen na kole. V podstatě se jedná o antiimigrační kampaň Prahy 7, která chtěla zamezit narůstajícímu přívalu utečenců z oblasti Palmovky na protějším břehu. Že mohou přijet na kole? Tihle uprchlíci vypůjčený bicykl dřív prodají, než na něj vůbec nasednou.

Problémy s uzavírkou řeší i DBK na Budějovické. Kvůli stropu v havarijním stavu byl znemožněn výstup z metra rovnou k branám obchodního centra. Dům bytové kultury si stěžuje na jistý odliv zákazníků. Kampaň švédského nábytkářského kolosu, jenž nejprve pomohl nainstalovat dnes vadný strop za pomoci pouze dvou imbusů a linky zákaznické podpory pro nemehla, a nyní konkurenci ukazuje, kdo má na trhu největší koule (masové).

Sir Elton John oznámil, že se vydává na svou poslední koncertní šňůru. Tříleté turné je provokativní kampaní proti vlastníkům arén, stadionů a koncertních síní, jimž skončí ekonomicky výhodný interpret. Během zpěvákových vystoupení neutratili totiž pořadatelé ani cent za vytápění prostor. Tepla bylo až až….
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama